نمایش 1–12 از 27 نتیجه

نمایش 9 24 36

ارت باکس

تومان ۴۳,۰۰۰تومان ۶۵,۰۰۰
شینه برنجی گالوانیزه شده به ابعاد 10*10میلیمتر و طول 140 میلیمتر پایه ها و قاب از پلیمر مقاوم به تابش تعداد 7 گیره سیم (2.5mm2 – 25mm2 ) از فولاد گالوانیزه بست ها (گیرسیم ها) مدل کشویی بدون نیاز به کابل شو ابعاد بیرونی ارت بار 55*60*145 mm2 مناسب سیستم های TN-C , TN-S , TN-C-S مطابق استانداردهای  IEC 62561 , BS 7430 , ISIRI 18499 , VDE 0100 , VDE 0618

بست چشمی – میله به سیم

تومان ۹,۰۰۰
آهنی با پوشش مس مناسب میله با سایز های 14 - 16 – 18

بست دو پیچ (کلمپ دو پیچ)

تومان ۱۲,۰۰۰تومان ۴۰,۰۰۰
این بست یا کلمپ معمولا برای اتصال دو سیم هم سایز یا در قطرهای نزدیک به هم استفاده می شود. همچنین توسط دو پیچ محکم می گردد. جنس کفه ها از برنج و پیچ ها آهنی می باشد. که به جهت سازگاری گالوانیک همه پوشش مس به وسیله آبکاری سرد داده شده است.

بست عایقدار فلزی

تومان ۵۰۰تومان ۱,۰۰۰
بست عایق دار فلزی از جنس آهن دارای پوشش گالوانیزه سرد جهت جلوگیری از خوردگی و زنگ زدگی عایق پی وی سی نرم لبه دار جهت عایق کردن سطح تماس با لوله نوع تک پیچ تولید کننده: ماهان لوله

تابلو پلی کربنات ABS (جعبه ارت باکس )

تومان ۱۷۰,۰۰۰
این جعبه ها از جنس پلی کربنات سخت بوده و دارای پیچ های لازم می باشند. در سایز کوچک شینه ارت بر روی پایه های مقره ای بسته شده است . ورودی ها و خروجی ها دارای گلند می باشند.

تابلو فلزی (جعبه ارت باکس فلزی)

تومان ۱۳۵,۰۰۰تومان ۲۰۰,۰۰۰
این ابزار (جعبه) از ورق فلزی به ضخامت 0.8 میلیمتر ساخته شده است. رنگ از نوع کوره ای الکترواستاتیک و دو رنگ زرد و زیمنسی موجود است. (رنگ بسته به ابعاد انتخابی می باشد)

جعبه تابلو برق کامپوزیت آروین صنعت بسپار

تومان ۲۴۲,۰۰۰تومان ۳۷۰,۰۰۰
ویژگی­ های منحصر به فرد قطعات الکتریکی کامپوزیتی شرکت آروین صنعت بسپار به شرح ذیل است.
  • مقاومت در برابر آتش
  • استحکام فوق العاده مکانیکی
  • عایق بودن الکتریکی و گرمایی
  • عدم نیاز به ارت