ووکامرس

محصولات اخیر

نمایش آخرین محصولات بر اساس برگه ساز  

صفحه اتصال زمین گالوانیزه معمولی با طول سیم دلخواه

تومان۱۰۷,۷۰۰تومان۱,۵۶۰,۰۰۰
این ابزار یکی از قطعات سنتی مورد استفاده در سیستم ارت است. در اویل استفاده از صفحات مسی بسیار متداول

میله ارت پیچ دار توزیع استان

تومان۱۱۹,۰۰۰تومان۱۶۷,۰۰۰
میله ارت / earth rod اتمایز / روش تولید الکترولیز / آبکاری سرد با مغزی فولادی / CK25 - CK45 /SAE 1010-1020 فولاد کم آلیاژ / low alloy steel / استحکام کششی بالا / بیش از 600 نیوتن متر / با نسبت تسلیم به کشش 0.85 پوشش مس عجین شده ضخیم/ ضخامت بیش از 254 میکرون / خالص با خلوص 99.9% با چسبندگی فوق العاده بالا به فلز پایه به طوری که با عبور از لایه های زمین و یا خم شدن پوشش مس از فولاد جدا نشده و دچار ترک خوردگی و پوسته نمی شود. مناسب برای انواع زمین ها / شرایط محیطی نا مناسب / شنی، آبرفتی، سنگی، سنگ لاخی، شور / به غیر از خاک های داراری آلودگی آلی مقاومت الکتریکی بسیار پایین / پایین تر نسبت به گالوانیزه و استیل / تحمل چگالی جریان بسیار بالا / بالاتر نسبت به گالوانیزه و استیل پیچ استیل M8 واشر سر خود متصل شده به وسیله جوش استیل آرگون به مغزی فولاد. همراه با مهر ، واشر تخت و فنری استیل code A2 مطابق مشخصات فنی ارائه شده توسط شرکت توزیع برق استان خراسان رضوی شرکت شید انرژی هوشمند خراسان - برند اکوشید مطابق استاندارد های BS 7430 / IEC 62561-2 / IEC 60364 /  UL 467 / IEEE 183 / ISIRI 18499 / ISIRI  4123 / BSI 62561 / مبحث 13 مقررات ملی ساختمان /

تابلو پلی کربنات ABS (جعبه ارت باکس )

تومان۱۵۰,۰۰۰
این جعبه ها از جنس پلی کربنات سخت بوده و دارای پیچ های لازم می باشند. در سایز کوچک شینه ارت بر روی پایه های مقره ای بسته شده است . ورودی ها و خروجی ها دارای گلند می باشند.

بست دو پیچ (کلمپ دو پیچ)

تومان۱۲,۰۰۰تومان۴۰,۰۰۰
این بست یا کلمپ معمولا برای اتصال دو سیم هم سایز یا در قطرهای نزدیک به هم استفاده می شود. همچنین توسط دو پیچ محکم می گردد. جنس کفه ها از برنج و پیچ ها آهنی می باشد. که به جهت سازگاری گالوانیک همه پوشش مس به وسیله آبکاری سرد داده شده است.

تابلو فلزی (جعبه ارت باکس فلزی)

تومان۱۰,۰۰۰
این ابزار (جعبه) از ورق فلزی به ضخامت 0.8 میلیمتر ساخته شده است. رنگ از نوع کوره ای الکترواستاتیک و دو رنگ زرد و زیمنسی موجود است. (رنگ بسته به ابعاد انتخابی می باشد)

لوله pvc فاضلابی ساختمانی

تومان۲۲,۰۰۰
نوع استاندارد مطابق استاندارد های INSO9119 EN1329

بنتونیت پایا فرآیند

تومان۱۸,۰۰۰
بنتونیت با مش بندی 300 تا 400 میکرون ریز دانه با جذب آب بالا جذب آب در یک ساعت حداقل 350 درصد تولیدی شرکت پایا فرآیند